Zbritje

100K DM Instagram

$1,800.00 $800.00

Dërgoni 100,000 DM në Instagram

Shkalla e hapur e mesazheve direkte në Instagram (DM) është e pabesueshme - 88.6%. Kjo është arsyeja pse konsiderohet të jenë mjetet më efektive për promovimin e Instagram. Tani, imagjinoni të dërgoni mijëra DM tek ndjekësit tuaj të konkurrencës ose një Ndikuesi - drejtpërdrejt duke u tregtuar atyre.

Këtu është se si funksionon:
1) Ju zgjidhni një llogari përdoruesi. Mund të jetë një llogari konkurrenti ose një llogari e Influencerit.
2) Ne do të dërgojmë mesazhe në 100,000 ndjekës të kësaj llogarie.

Ne rekomandojmë që mesazhi të jetë i thjeshtë dhe jo i tepërt. Vendosni një ofertë, shpengime të kufizuara dhe kërkojuni atyre që t'ju DM juve për ofertën dhe një liner për shërbimin tuaj

Shembull: DM @KavaKavaUsa për të kërkuar zbritjen tuaj prej 10 $. Kufizuar në 20 DM-të e para. Revista Kava Kava, produkte ndërkombëtare për çmime për kujdesin e flokëve, të disponueshëm tani në SH.B.A. - distributori ekskluziv me qendër në SH.B.A.

Kategori:

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që rishikon “100K Instagram DM”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *